Fanoušci

Lidé, sledující profil a alba autora michljiri

Náš tip

Proměňte svá alba ve fotoknihu!
Ideální jako dárek nebo jen tak na památku.
Levně, rychle, jednoduše.

(1vlk)
(abuelo)
Nemám vyhraněnu nějakou hranici co fotit a nefotit,prostě když se mi to líbí zmáčknu spoušť jak digitální zrcadlovky zn.CANON ,tak kamery Panasonic i malý foťáček též Panasonic kompakt i kompkt Nikon coolpix p900.
Prostě mě baví vše na co mám.
Takže u mne spíš najdete jak se říká všehochuť.
Děkuji Vám Všem za návštěvu mých alb.

Fotografie a videa jsou chráněny autorským zákonem! Mělo by to platit!!!
(canon650)
Semka pokud možno budu dávat fotky z CANONU EOS 650D,NIKON coolpix P900 a PANASONIC DC-TZ90 co nafotím. Co se mi líbí to fotím.Nejsem profík a ani jim nechci být,prostě fotím pro radost.
Dále i videoklipy z nedávné historie co mám uloženo na VHS kazetách v analogu z kamery SONY DCR-TRV 120E D8.
Též video sekvence a fotky z NIKON coolpix p900.

Fotografie a videa jsou chráněny autorským zákonem!!!
(canon81)
Na tento profil se rád podělím v podobě prezentací z mého cestování a poznávání především Francie, ale jiných krásných míst. Všem mnohokrát děkuji za sledovanost.....
KONTAKTNÍ EMAIL: charvatce@email.cz

zdravím všechny příznivce těchto stránek, zde bych chtěl uvádět události, změny a historii nejen obce Charvatce, ale i Martiněvse a Radešína, zahrnul bych sem i Mšené lázně, které jsou především z historického velice zajímavé a lákavé něco vědět i vidět. Materiálu mám v osobním archivu dost a proto je tady postupně zveřejním. Pokud někdo bude mít názor, připomínku, nebo si nebude přát figurovat na některých snímcích ať se ozve na uvedený email. Rád si vyslechnu Vaše názory i kritiku...
Děkuji všem za Vaší přízeň a sledovanost - zdraví Vás správce stránek Charvatce - Michl Jiří

CHARVATCE

Nacházejí se na okraji křídové náhorní plošiny s nadm. výškou kolem 265 m, v horní části svahu údolí Mšenského potoka, 1 km vých od lázeňského areálu ve Mšeném. Obec protíná silnice z Radešína do Martiněvse, která na návsi má odbočku do Mšeného. Při j. okraji obce vede ( dnes již zrušená 2006 ) železniční trať Libochovice - Straškov. Z hlediska církevní správy byly farním centrem, k němuž byly přifařeny okolní obce. Gotická věž kostela je zdaleka viditelnou a charakteristickou dominantou zdejší krajiny.
Východní okolí obce má charakter bezlesé náhorní plošiny, která je zemědělsky obhospodařováná jako obilná, řepná i pícnininářská pole Stromová zeleň je zastoupena jen alejemi starších ovocných stromů kolem silnic a jedinou starou lípou uprostřed širých polí. Západní okolí je morfologicky pestřejší, svahovité, členené křovinatými polními mezemi a zalesněnými stráněmi terénních depresí v pravém údolním svahu meandrujícího Mšenského potoka.

osobní archiv : Michl Jiří
(fishbury)
(focusmetal)
(hedraseber)
Omlouvám se všem za nepravidelnost mých reakcí a komentářů, většinou sotva stačím sledovat, jak vám rajčátka utěšeně rostou, a i svou zahrádku obdělávám jen zřídka. Ostatně ty mé plody nejsou právě výstavní a i když upřednostňuji ty bio, občas se zde můžete setkat i s hybridy. Nejsem si jistá, zda jsou všechny poživatelné, proto buďte při jejich konzumaci nanejvýš obezřetní.
(igor-74)
(jasu)
Dřívější absolvent
uživatelské jméno: babička
heslo: babicka
  • 0žádné album
  • 517517 zobrazení
  • komentář
  • fanoušek
(lenkarce)
(michljirilitomericko)
(mirekva)
Fotím pro svou potěchu a pro uchování vzpomínek. Není lepší způsob. A tak díky všem, kteří se přišli podívat a třeba i přidali nějaký komentář, radu. Na poučení se není nikdy pozdě. A obdiv těm, kteří přežili prohlédnutí mých fotek :-) Mirek
(musobal)
(napol)
...a proto fotím moc ráda... ;-)
http://www.facebook.com/#!/pages/Barbora-Nebesk%C3%A1-fotografie/333065266804683

Nebyli nalezeni žádní lidé.

reklama